قوانین و شرایط


کاربر گرامی لطفا قبل از خرید، قوانین و شرایط را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید کنید.

تایید شرایط و مقررات به منزله پذیرفتن قوانین می باشد.

شرایط ضمانت 7 روزه از سایت رایان موبایل

 1. وجود هرگونه مغایرت به نحوی که در فاکتور ارسال شده به ایمیل شما و کالای دریافتی وجود داشته باشد مانند نوع محصول، مشخصات محصول ، رنگ محصول
 2. در صورت مغایرت در محصول ارسال شده، انجام موارد زیر الزامیست .
 3. محصولات ارسال شده توسط رایان موبایل به صورت پلمپ می باشد . پس از دریافت محصول شما موظف هستید قبل از باز کردن کالا، مشخصات محصول خود را برسی و در صورت مغایرت کالا حداکثر 24 ساعت پس از تحویل محصول با تیم پشتیبانی سایت تماس گرفته و نسبت به مرجوع کردن محصول خود اقدام فرمایید.
 4. عواقب هرگونه خرابی در گوشی های دارای گارانتی شرکتی بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و هیچگونه مسئولیتی نسبت به خرابی محصول بر عهده سایت رایان موبایل نمیباشد.
 5. تمامی محصولات فروشگاه که فاقد گارانتی شرکتی می باشد در صورت وجود نقص فنی در محصول شامل گارانتی 7 روز ضمانت برگشت قرار خواهند گرفت.
 6. مغایرت در محصولات مشابه: در بعضی از مواقع در صورت سفارش دو محصول یکسان و یا برسی محصول خود با یک محصول یکسان دیگر به صورت همزمان شاید دچار مغایرت در بعضی از قسمت های کالا شوید. به طور مثال میزان نور صفحه نمایش یکی از دستگاه ها از دیگری متفاوت است! در این صورت باید خاطر نشان کرد که این یک مغایرت فنی به حساب نخواهد آمد و به صورت طبیعی است زیرا در پنل های صفحه نمایش در بعضی از شرکت های سازنده تفاوت هایی وجود دارد. همچنین در موارد اقلام همراه کالا ماننده شارژر دستگاه که دارای تفاوت ظاهری هستند و یا تفاوت در اقلام کارتون  مانند وجود و یا عدم وجود هندزفری در کارتون محصول که در بغضی از شرکت های گارانتی کننده وجود دارد.

شرایط فعال سازی دستگاه

 • مشتری گرامی شما موظف هستید پس از دریافت کالا و عدم مقایرت در محصول نسبت به فعال سازی دستگاه خود از طریق سامانه همتا و یا کد دستوری #7777* اقدام فرمایید.
 • همچنین میتوانید آموزش ریجستری دستکاه خود را مطالعه کنید. درصورت فعال نکردن و یا اشتباه فعال کردن به شماره دیگر تمامی عواقب ناشی بر عهده مشتری می باشد.

شرایط انصراف از خرید

 • در صورتی که کالا خریداری شده در مرحله ارسال قرار نگیرد می توانید با تماس با پشتیبانی، انصراف خود را از خرید اعلام کنید.
 • توجه داشته باشید عودت وجه ارسالی از 24 تا 48 ساعت زمان خواهد برد.
 • چنانچه کالا انصرافی در مرحله ارسال باشد، کالا قابل برگشت نخواهد بود.

شرایط رهگیری مرسولات

 • پس از ارسال کالا از طریق پست شما می توانید از قسمت رهگیری مرسولات وضعیت سفارش خود را برسی کنید. دقت کنید پس ار ارسال کالا شماره مرسوله پستی در پنل کاربری و در قسمت سفارش خود قرار خواهد گرفت.
 • در صورتی که در سایت ثبت نام انجام نداده اید می توانید از قسمت پیگیری سفارش با وارد کردن شناسه سفارش و ایمیل صورتحساب از اخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.