خبرها

پرداخت پس از بررسی و تایید سفارش پرداخت امن رایان موبایل برای خرید گوشی

پرداخت پس از بررسی و تایید سفارش پرداخت امن رایان موبایل برای خرید گوشی

پرداخت پس از بررسی و تایید سفارش شاید در خریدهای اینترنتی این مسئله برای شما پیش آمده که بعد از خرید محصول و پرداخت وجه بنا به هر دلیلی سفارش شما لغو خواهد شد و شما مجبورید که منتظر بازگشت وجه پرداختی خود بمانید.

از آنجا که رضایت کاربران در رایان موبایل شرط اول ما می باشد و همچنین تجربه یک خرید هوشمندانه را برای شما مشتری گرامی خواستاریم روشی در پرداخت سفارش خود ایجاد کرده ایم تا بدون دغدغه و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

گاهی اوقات به دلیل نوسانات قیمت و یا ناموجود بودن بعضی از کالا ها یا مغایرت در محصول به صورت رنگ محصول یا مدل کالا امکان لغو سفارش وجود دارد. ولی در رایان موبایل بدون پرداخت وجه و با برسی دقیق و خیال راحت خرید خود را میتوان انجام دهید.

در رایان موبایل به دو روش میتوان خرید خود را انجام داد.

  1. خرید محصول و پرداخت آنی
  2. خرید محصول به صورت پیش سفارش و پرداخت پس از برسی و تایید سفارش

در هر دو مورد بالا خرید شما کاملا امن و بدون ریسک انجام خواهد شد . در گزینه اول بدون هیچ محدودیتی محصول خود را سفارش داده و خرید خود را انجام می دهید و هیچ گونه کنسلی در خرید وجود نداشته زیرا این گونه محصولات به صورت 100% در انبار موجود بوده پس با خیال راحت سفارش خود را انجام دهید. در این نوع سفارش، شما مستقیم به درگاه به پرداخت متصل خواهید شد و پرداخت خود را نهایی میکنید.

در مورد گزینه 2 یعنی پرداخت پس از بررسی به اینگونه است که کاربر سفارش خود را بدون پرداخت هزینه ثبت کرده و پس از بررسی از سمت ما میتوانید در پنل کاربری خود در قسمت سفارشات پرداخت خود را نهایی کنید.

 

روند کار سفارشات پرداخت پس از بررسی

در صورتی که در سبد خرید خود کالایی وارد کنید که مشمول پرداخت پس از بررسی باشد درگاه پرداخت برای شما حذف خواهد شد و سفارش خود را بدون هیچ پرداختی ثبت خواهید کرد

پس از برسی، ما بهترین قیمت را در سفارش شما اعمال خواهیم کرد که از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت تایید و پرداخت از سمت شما سفارش شما ثبت خواهد شد.

  • معمولا در ساعات کاری سفارش شما کمتر از 1 ساعت برسی و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید
  • پس از تایید از سمت ما سفارش شما برای 1 ساعت رزرو و  آماده پرداخت خواهد شد و در صورت عدم پرداخت سفارش شما پس از این مدت به طور خودکار لغو خواهد شد.
  • امکان تغییر در قیمت محصول وجود خواهد داشت که در صورتحساب نهایی به صورت خودکار افزوده خواهد شد و میتوانید پس از برسی قیمت نهایی و در صورت رضایت پرداخت خود را انجام دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *